BigData

BigData
برگزاری اولین کارگاه آموزشی آشنایی با مدیریت داده‌های بزرگ (BigData) در وزارت امور اقتصادی و دارایی اولین کارگاه آموزشی آشنایی با مدیریت داده‌های بزرگ (BigData) در وزارت امور اقتصادی و دارایی در تاریخ 6 بهمن ماه 1394 در سالن شهید مدرس این وزارتخانه برگزار شد.

سیدمصطفی رضوی مشاور وزیر و رییس مرکز نوسازی و تحول اداری وزارت امور اقتصادی و دارایی در حاشیه برگزاری این کارگاه، ضمن تشکر از حضور مدیران فناوری اطلاعات سازمان‌های تابعه، کارشناسان و متخصصان فاوای سازمان فناوری اطلاعات، نهاد ریاست جمهوری و وزارتخانه‌های کار، کشور، صنعت معدن و تجارت، و بهداشت درمان و آموزش پزشکی، این دوره آموزشی را گامی مهم در توانمندسازی سرمایه انسانی حوزه فناوری اطلاعات و ارتقاء فرهنگ سازی (بلوغ سازمانی) در اجرای پروژه “BigData” در وزارت اقتصاد بر شمرد.

رضوی اظهار امیدواری نمود این تعامل و همکاری بین حوزه فاوای وزارت اقتصاد و سایر دستگاههای اجرایی تداوم داشته و این قبیل نشست‌ها موجب تسریع بیشتر در فرایندهای بین‌سازمانی گردد.

این دوره آموزشی با حضور اساتید بین‌المللی و به مدت 3 ساعت در سالن مدرس وزارت اقتصاد و با محتوای آموزشی مشتمل بر چگونگی گرداوری داده‌های بزرگ در سازمان‌های با حجم بالای داده، چگونگی ایجاد ارزش افزوده از این داده‌ها و نحوه استفاده از آن‌ها برای کمک به اتخاذ تصمیمات هوشمندانه برگزار گردید. در پایان جلسه اساتید به سؤالات حاضرین پاسخ دادند.

 
امتیاز دهی
 
 

^