1396/4/13 سه‌شنبه

از سوی مشاور وزیر اقتصاد در اولین نشست تخصصی بهره‌وری مطرح شد؛

اعلام آمادگی مرکز نوسازی و تحول اداری در زمینه اشتراک تجربیات و دانش موجود در حوزه بهره‌وری بین مؤسسات وابسته وزارت متبوع

اولین نشست تخصصی بهره‏ وری روز یکشنبه 11 تیرماه سال جاری با حضور رییس محترم مرکز نوسازی و تحول اداری، رییس محترم سازمان ملی بهره‏ وری و با مشارکت نمایندگان ارشد مؤسسات وابسته وزارت متبوع در سالن جهاد برگزار شد. در این نشست تخصصی، رییس مرکز نوسازی و تحول اداری وزارت امور اقتصادی و دارایی ضمن تأکید بر اجرای مفاد قانونی ابلاغی، با تبیین استراتژی وزارت متبوع در حوزه بهره‌ وری بر عزم و اراده دستگاه برای ارتقاء بهره‏ وری با استفاده بهینه از امکانات انفورماتیک تأکید نمود. آقای مهندس متقی با اظهار امیدواری برای همگرایی و همکاری بیشتر همه مؤسسات وابسته وزارت متبوع در راه بهبود بهره ‌وری، آمادگی مرکز نوسازی و تحول اداری را در زمینه ارائه تجربیات و دانش موجود اعلام داشت.

در ادامه این نشست، خانم دکتر طباطبایی رییس مرکز ملی بهره‌وری ایران با ابراز خرسندی از برگزاری نشست، بیاناتی در زمینه روند بهره‌وری و الزامات قانونی آن ارائه کرد. همچنین ایشان خبر داد که طی تفاهمنامه منعقده بین سازمان و مرکز بهره‌وری کره جنوبی، زمینه استفاده از دستاوردهای پنجاه ساله این کشور فراهم شده است.

در بخش کارشناسی نشست، آقای دکتر نظامی‌وند به عنوان استاد مدعو، مدل کاملی از استقرار چرخه مدیریت بهره‌وری و جناب آقای نعمتیان رییس اداره سازمان و بهره‌وری بانک کشاوری تجربه موفق این بانک در استقرار چرخه بهره‌وری را تشریح نمودند.

در این نشست که از سوی معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت متبوع و با مدیریت مرکز نوسازی و تحول اداری، برنامه ریزی و اجرا گردید علاوه بر حضور شرکت کنندگان معاونتهای نظارت مالی و امور اقتصادی، نمایندگان سازمان امور مالیاتی کشور، گمرک جمهوری اسلامی ایران، سازمان سرمایه‌گذاری و کمک‌های فنی و اقتصادی، سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی، سازمان خصوصی‌سازی، سازمان بورس و اوراق بهادار، سازمان حسابرسی، شرکت سرمایه‌گذاری خارجی، بیمه مرکزی، و نمایندگان بانک‌ها و بیمه‌های دولتی مشتمل بر بیمه ایران، بانک‌های ملی ایران، سپه، مسکن، کشاورزی و توسعه صادرات شرکت کردند.


عكس هاي مرتبط :
 
امتیاز دهی
 
 

کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت امور اقتصادی و دارایی می باشد
^