1396/5/18 چهارشنبه

برگزاری دوره عمومی امنیت فناوری اطلاعات در وزارت امور اقتصادی و دارایی

در راستای ارتقاء امنیت فناوری اطلاعات و فرهنگ سازی در حوزه‌های مربوطه، دوره عمومی سطح الف امنیت فناوری اطلاعات توسط قرارگاه ثارالله تهران در سالن همایش شهید مدرس ستاد وزارت امور اقتصادی و دارایی در حال برگزاری می‌باشد.

دوره عمومی امنیت فناوری اطلاعات، اولین دوره از مجموعه چهار سطحی آموزش‌های تخصصی حوزه امنیت فناوری اطلاعات می‌باشد که توسط قرارگاه ثارالله تهران به عنوان متولی امنیت استان تهران در سازمان‌ها و دستگاه‌های اجرایی برگزار می‌گردند. با توجه به رشد گسترده فناوری اطلاعات در مجموعه وزارت امور اقتصادی و دارایی و اهمیت حفظ و ارتقاء امنیت سامانه‌ها و سرویس‌های ارائه شده، مرکز نوسازی و تحول اداری در جهت فرهنگ سازی و ارائه آموزش‌های لازم به همه پرسنل حوزه فناوری اطلاعات در مجموعه دستگاه‌های اقتصادی کشور، با هماهنگی‌های صورت پذیرفته با قرارگاه ثارالله اقدام به برگزاری دوره سطح الف امنیت سایبری (داس) در ستاد وزارت امور اقتصادی و دارایی نمود.

مراسم افتتاحیه این دوره در روز چهارشنبه 11 مرداد ماه 1396 با سخنرانی سردار نامداری مسئول کمیته سایبری و سردار شعبانی معاون عملیات قرارگاه ثارالله تهران آغاز گردید. همچنین در این مراسم جناب آقای مهندس متقی مشاور وزیر و رئیس مرکز نوسازی و تحول اداری وزارت امور اقتصادی و دارایی ضمن خوش‌آمدگویی به حاضرین در دوره، سخنانی را در خصوص اهمیت و نقش امنیت درحوزه فناوری اطلاعات در مجموعه اقتصادی کشور بیان نمودند.

شایان ذکر است این دوره با حضور قریب به 250 نفر از کارکنان فناوری اطلاعات و حراست دستگاه‌های حوزه اقتصادی کشور شامل وزارت امور اقتصادی و دارایی و سازمان‌های تابعه، بانک‌ها و بیمه‌ها و برخی دیگر از نهادها و مؤسسات درحال برگزاری می‌باشد.


عكس هاي مرتبط :
 
امتیاز دهی
 
 

کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت امور اقتصادی و دارایی می باشد
^