1396/5/29 يكشنبه

دومین نشست تخصصی استقرار چرخه مدیریت بهره‌وری در نطام بانکی به میزبانی بانک کشاورزی برگزار گردید

در اجرای ماده 5 قانون برنامه ششم توسعه، دومین جلسه تخصصی استقرار چرخه مدیریت بهره‌وری به منظور تسری تجارب بانک‌های دولتی و با هماهنگی مرکز نوسازی و تحول اداری وزارت اقتصاد، با حضور نمایندگان بانک‌ها، و به میزبانی بانک کشاورزی در روز دوشنبه مورخ 1396/5/16 برگزار گردید

در این نشست ابتدا نمایندگان بانک‌ها به بیان نقطه نظرات و مشکلات ناشی از اجرایی نمودن چرخه مدیریت بهره‌وری پرداخته و تجربیات خود را در این خصوص بیان نمودند. پیشنهاد شد برای ایجاد وحدت رویه در مجموعه بانک‌های دولتی، نظام‌نامه اجرایی چرخه بهره‌وری تدوین گردد.

در ادامه، همکاران بانک کشاورزی به تشریح نحوه استقرار و بکارگیری نظام مدیریت بهره ‏وری با استفاده از سامانه هوشمند بهره ‏وری و نیز مدیریت ارتباط با کارکنان (ERM) پرداختند. سامانه مذکور سودآوری و اثربخشی در سطوح فرد، اداره و سازمان را مورد سنجش قرار می‌دهد، که از خروجی‌های این مدل می توان به تحلیل سود و زیان، شاخص‌های اصلی، رتبه فرد و شعب و سهم هرکدام در بهره‌وری و ... اشاره نمود.

با عنایت به تشابه مأموریت بانک‌های دولتی پیشنهاد گردید دستاوردهای موفق بانک کشاورزی در اجرای چرخه مدیریت بهره ‏وری به سایر بانک‌های دولتی انتقال یابد، همچنین با تداوم این‌گونه جلسات، تجربیات سایر بانک‌ها نیز مورد تبادل قرار گیرد.

عكس هاي مرتبط :
 
امتیاز دهی
 
 

کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت امور اقتصادی و دارایی می باشد
^